вівторок, 23 червня 2026 р.

Тренінги з тематики здорового харчування

З 15 по 19 червня відбулися тренінги з тематики здорового харчування за освітніми програмами:
«Культура здорового харчування педагогів: що і як їсти (долаємо стереотипи)» (16 годин); «Методика формування здорової харчової поведінки дітей та підлітків» (30 годин).
Учасники успішно опанували програми, активно долучившись до трьох вебінарів у межах 30 годинного курсу та двох вебінарів в межах 16 годинного курсу, виконали інтерактивні вправи, інтегровану залікову роботу. Особливо приємно відзначити творчий підхід слухачів до виконання завдань і високий рівень їх змістового наповнення.
Під час навчання учасники поглибили знання про принципи здорового харчування, проаналізували поширені міфи та медіаманіпуляції, навчилися складати власний план здорового харчування навіть у складних життєвих умовах. Також ознайомилися з історичними аспектами культури харчування, сучасними стратегіями формування здорової харчової поведінки дітей і підлітків та визначили роль педагога у цьому процесі.
На слухачів чекали щоденні вітання, обговорення практичних кейсів, робота на інтерактивних дошках, обмін досвідом та позитивна атмосфера співпраці.
Дякуємо всім учасникам за активність, натхнення та прагнення до професійного розвитку!

Більше світлин та вражень - дивіться за посиланням