четвер, 23 січня 2025 р.

Онлайн ризики, цифрові ризики: що змінюється і чому актуальною є дана тема?

      Вітаю, друзі! Мова про безпеку дітей онлайн. Так, саме проце: як захиститися від ризиків, які практичні рекомендації краще використовувати, які стратерії психологічної підтримки існують, як взаємодіяти з батьками дітей, що постраждали. Громадська організація #stop_sexтинг розробила посібник із практичними рекомендаціями для батьків, педагогів та психологів.
   Відповідно дослідження, проведеного Violence Against Children, багато дітей демонструє ризиковану поведінку:  спілкуються з незнайомцями (37%), мають відкритий доступ до персональний даних (25%), не зважають на ризики ранньої реєстрації в сомережах. Хоча і стверджують ( 95%), що знають правила безпеки онлайн.
      Аналіз організації A.R.U. показує (детально тут),   що зацікавленість злочинців стосовно українських дітей у даркнеті у порівнянні з 2022 роком збільшилася на 300%. Це свідчить про необхідність підвищеної уваги до безпеки  у віртуальному світі, необхідність не просто говорити з дітьми про онлайн-ризики, а й навчити їх розпізнавати небезпеку та  безпечно діяти.
"Детектор медіа" - маєте уявлення що це? Саме інформацію щодо презентацї нвого посібника для психологів з онлайн-безпеки дітей можна знайти і ознайомитися у статті Детектор медіа.
Читайте більше інформації у самому посібнику